Avrupa Yakası Kısırlaştırma

Öğrenciyim ve kedimi kisirlastirmak istiyorum Avrupa yakasında uygun fiyatlı kısırlaştırma yapan bir yer biliyor musunuz, kedim erkek.

6 CEVAP

simbakedi

ben cok baktım böyle yerler. gaz anestezi, kan testi ve dikişsiz ameliyat ile yapan yerler saçma sapan 100-800 fiyatlar verdi. şekerci veteriner kliniğinde (gayrettepede) yaptırdık kartla 750 nakit 650 oluyordu yardım etmişlerdi, yine ararsınız bunun için. fatih hayvan hastanesi fln da önerildi ama kedi 1 gece orada kalıyormuş. böyle bir şeyi asla kabul etmeyeceğim için burada yaptırdım ben. çok temiz, güzel bir klinik. kedimi 1.5 saat sonra aldığımda da sorunu yoktu, sarhoş gibiydi biraz. eve geldik koşmaya bile çalışıyordu ama anestezinin etkisi vardı çok az. akşam yemeğini yediğinde kendine geldi, 10 saat olmadan eski hayatımıza dönmüştük. ekstra bir bakım da söz konusu olmuyor, yarayı yalayabiliyor. sadece o gün kum kabını yıkayıp yeni kum koymuştuk o kadar. bir de ödül olsun diye yaş mamalar vermiştik gece

Renklipati

Avp.yakasında fatif hayvan hastanesi dışında öyle uygun klinikler yok maalesef orayla bir görüşün

simbakedi

100 değil 1000* bu arada :D 1300 isteyen bile oldu...

duman_cat_world

Fatih veteriner kliniği var yorumları çok olumlu ( fatih hayvan hastanesi değil bu, ayrı bir klinik; adı üstünde Fatih’te bulunuyor)

Bir de Şekerci kliniği var bunlar İstanbul Avrupa yakasında en çok gidilen ve önerilen klinikler.

NOT: İstanbul’da değilim, bunlar Suzionline’ın blogundan okuduğum bilgiler. Güncel bir yazısı var istanbul avrupa yakası veteriner kliniği önerisi diye. www.suzionline.com blogu okumanızı öneririm😊🙏

Warriorsans

Arnavutköy’de vetlife veteriner kliniği var şans da ameliyatını ve tedavisini orada oldu dişi kedi için 600 TL diye biliyorum bizim sezeryan vs olduğu için fiyat farklıydı. Arayıp konuşabilirsiniz Google yorumları da güzel bir yer

Elifsu17

avrupa yakasında Terapist Veterinere güveniyorum çok profesyonel doktorlar. arayıp görüşebilirsiniz, anadolu yakasında da Patilihane Veteriner. ikisine de gözüm kapalı güvenirim.