Merhaba Ben Tuzla Da Oturuyorum Yavru Kedi Veya Kucuk Irk Arıyom

Resatderen

Evde bakacak kucuk ırk arıyom veya yavru kedi arıyorum

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba yavru kedi ilanı açmıştı dün arkadaş ona mesaj atabilirsiniz ben size ismini vereyim

orhdoner

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/103026-dort-tane-yavru-kedi arkadaş dün ilan açtı sorabilirsiniz yavru kediler var

aysekara1

Merhaba ben size sütten kesildiğinde verebilirim dört tane bebek var elimde özelden numaranızı atın isterseniz fotoğraf atayım

duman_cat_world

Petlebi’deki ilanlara göz atabilirsiniz yuva arayan bir sürü minnoş var 💕

Tabii yavrular daha çok ilgi oyun ister baştan uyarayım o kadar ilgilenemeyecekseniz yetişkin kedi sahiplenmek daha mantıklı olur:)