Kedi Kumu Önerisi

Cigdem_ib

Petshoptan portakallı kedi kumu alıyordum ama son iki paket kum çok ağır koku yaptı kedi tuvaletinin olduğu yere yaklaşınca ağır bir koku gelmeye başlıyor. kumunu değiştirmek istiyorum.koku açisindan ve kalite olarak bildiğiniz önrebileceğiniz bir kum var mı ?

13 CEVAP

orhdoner

Merhaba link atayım size daha önceki arkadaşlar önermişti okursunuz burdan yardımcı olur size 🙏 https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/101689-kedi-kumu-onerisi

Palyaco

Tüm kumları denedim en iyisi ve uygunu pisy cat aktif karbonlu 10 litre 39 tl toz sıfır topraklanma super ötesi koku sıfır

gizemdr

vancat aktif karbonlu alıyorum ben. kum odada balkonda, banyoda vs değil hiç koku olmadı

theyusra

reflex'in tozlu olduğunu ilk defa duyuyorum, denediğim en tozsuz kumlardan biri ki ben toz takıntısı olan bir insanım.

vancat almayın sakın hayvanın ciğerlerini toz doldurursunuz.

paticat güzel ama o da tozutuyor malesef, yine de diğerleri kadar değil arada bir alınabilir.

en tozsuz olan feles ama o da güzel topaklanmıyor sadece, yoksa koku tutması falan iyi.

gizemdr

virgülü yanlış yere koymuşum :(( odada duruyor*

diablerose

kokulu kumlar çişle kakayla bulusunca kokusuz kumlara gore daha kotu kokuyor. hem de kokusuz olmasi daa ii saglik açısından

Salihaylmz

Lindocat kokusuz kullanıyorum şuan fena değil iyi
Vancat aktif karbonlu da güzel

eneskolon

Refleks tavsiye etmiyorum kum doldururken ev inşaate dönüyor o derece tozlu pisy Cat alınabilir

septikbaykus

Reflex aktif karbon güzel.

Tozsuz kum arar isen pumcatin rakibi yok

anti_duayen

Yazın tuvaletleri balkonda olduğu için Van Cat,Lindo Cat,Sanicat kumlarını kullandım.. Van Cat aktif karbonlu çok toz çıkartıyor.. Açıkçası çok memnun kalmadım.. Lindo Cat daha az tozlu ama koku hapsetmede o kadar başarılı gelmedi bana.. Sanicat da çok tozlu..

Maliyet bakımından çok yukarıda görünse de bence kapalı mekanlarda Ever Clean'den iyisi yok.. Dün akşam tüm kumu döküp yerine kışlık ortamlarına geçtikleri için Ever Clean koydum.. Ne koku,ne toz.. Gerçekten harika bir kum..

Prenseslady867

Every clan kullandık öncesinde şimdi van cat in sayfasından aldığımız Ro cat marka bentonit kumu kullanıyoruz ikisinin de topaklanma ve koku tutma özelliği güzeldi ama ikisinde de tozutma illa ki oldu kokusuz tercih ediyoruz biz

Seymaaacaan

Reflex aktif karbon

teddybal

Pisi pisi ince taneli; tozlu ama çok iyi topaklanıyor ve dibe çökmüyor, 12kg'ı getir'de 33tl.
Pisi pisi kalın taneli; sıfır toz ama idrar dibe çökebiliyor, 12kg'ı getir'de 33tl.
Bayadir bu ikisini karıştırarak kullanıyorum. Deneyebilirsiniz