Ever Clean Hangi Kum

Zeytinlicorek

Anket

Ever clean lavanta kokulu
(4 oy)
Ever clean extra strong scented
(5 oy)
Ever clean less trail
(7 oy)
Toplam (16 oy)

Ever clean kum almayı düşünüyorum ama karar veremedim. Benim için en önemli faktör kokuyu iyi hapsetmesi. Sizce bunlardan hangisi koku açısından daha iyidir? Yorumlara da yazarsanız sevinirim.

12 CEVAP

pinarcaya

Ben her zaman less trail alıyorum. Kum kokusuz fakat evde hiç koku yok. Kedimi 3 gün evde bırakıp geldiğimde şu yaz sıcağında bile evde hiç koku yoktu.

Zeytinlicorek

Teşekkürler sanırım less trail alacağım.

Cotontzu_Siri

En iyisi buradan bulun, size en uygun kumu.

betulaltundal

Marsilya sabunlu tavsiye ediyor herkes ben kullanmadım ama kumum bitince ondan alacağım

Cotontzu_Siri

Marsilya sabunlu olan sanicat. Multiple Cat ve leasing trail bence en iyileri.

Cotontzu_Siri

Less*
Otomatik düzeltme :/

Zeytinlicorek

Sanicat in sabunlu olanını şu an kullanıyorum, memnunum ama ever clean in daha iyi olduğunu duydum bir de onu denemek istiyorum. Bu arada less trail in koku hapsetmesi nasıl? Kullanan varsa paylaşırsa sevinirim.

Zeytinlicorek

Lavanta kokuluyla koku hapsetme açısından bir fark var mıdır?

KedimVar

Multiple Cat bence. Şıklarda yok ama :/ şıklarda olanlardan da less trail

Zeytinlicorek

Multiple cat in özelliği ne?

Cotontzu_Siri

Multiple Cat daha iyi bence.

Zeytinlicorek

İkisinin özellikleri ve farkları nedir peki daha önce kullanmadığım için bilmiyorum?