Arkadaşlar Lütfen Muhabbet Kuşları İle İlgili Birisi Baksın

MuZafFeRTfb

Arkadaşlar kuşumun yaşı kaç yada sağlıklı mı göbeğinde bir çizgi var biraz kesin bir hastalık olabilir mi ama kuşum sağlıklı duruyor.

2 CEVAP

Doneceran

Kuş yetişkin ve rahat 3-4 yaşlarında. Benim kuşumda da belli belirsiz bir çizgi var göğsünde. Yara değil ama zayıflıktan olabilir, kontrollü bir şekilde hafta da 2 kez yeşillik vererek ve dal dalı ile de beslenmeye yardım ederek kilo aldırabilirsiniz. Obez olmamasına dikkat edin

Warriorsans

Sanki biraz yaşlı gibi 4 5 yaşında falan birde göğsünü kontrol edebilirsiniz böyle keskin bir kemik gibi ele geliyorsa hastalık belirtisi olabiliyor