Mama Önerisi

yarencelikk

Arkadaşlar sokaktaki kedilere mama almak istiyorum ama ne marka almam gerekiyor bir fikrim yok , uygun fiyatlı mama önerisi yapar mısınız?

7 CEVAP

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/103259-sokakta-basledigim-kediler-icin-hangi-mamayi-onerirsiniz
burada daha yeni cevaplamıştık inceleyin isterseniz. ek önerisi olan ekler bu sorunun altına zaten

yarencelikk

Teşekkürler

Palyaco

Mystic molly tavsiye ederim

Mehmetneroo

Ben sokaktakilere de evdekine de mystic veriyorum hem fiyat olarak ta gayet uygun. Bazı insanlar carnaval felan al diyor ama o da boş yani bence mystic alabilirsiniz Nero da çok seviyor

Luckysnll

Mystic verebilirsin

MonikaveTori

Mystic kullanabilirsiniz

MunevverOzturk

Mystic felicia