Merhaba Felicia Mamayı Önerirmisiniz

Luckysnll

Merhaba felicia mamaya geçmek istiyorum önerirmisiniz iyimidir

12 CEVAP

End_19

Benim kızım maltese bizimki nin tüylerine iyi gelmedi malesef. Ama iştahla yemişti ve kaka kıvamı iyiydi.

Palyaco

Oncelikle felicia molly prochoice obivan selection pro performans bonacibo aynı firma Çağatay petfood firması o fiyati verecenize cok az daha ekleyin sağlık için exclusion tavsiye ederim yada mycat felicia fiyati daha iyi bir mama

orhdoner

Merhaba bütçeniz nedir ona göre söyleyelim felicia ile bonachibo arasında bir fark yok içerikleri aynı sadece felicia pahalı ona göre isterseniz bakabilirsiniz te miz ma ma dan bonachibo ya bakabilirsiniz ikisini karşılaştırmak için

Luckysnll

Teşekkür ederim

Lils

Kedilerde kanlı ishal şikayeti var. Kesin alacaksanız onun yerine bonacibo alın aynı firma üretiyor

Ozge00

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/75165-bonacibo-almadan-2-kere-dusunun

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/50556-bonacibo-kullananlar

Bir gün veterinerin paylastigi resimli bir yazı üstüne böyle başlıklar açılmıştı bonacibo hakkında. Çok başlık var iki mama hakkında da tek tek okumak saatler alır. Ben zamanında okudum çoğunu. Kısaca bonacibo daha ucuz feliciadan fakat bonaciboda çok fazla üriner sıkıntı şikayeti var. Feliciada da birkaç kanlı ishal şikayeti var. Ben uzun süre felicia kullandım bütçem olmadığı için o zaman daha ucuzdu felicia şuan yine artmış fiyatlar. O parayı haketmiyor tabi ki ama zaten turkiyede ne ucuz ki. malzemeleri yurtdışından aldığını söylüyor felicia sadece paketleme bonacibo ile aynı yerde yapılıyormus. Felicia Prochoice Bonacibo reflex aynı içerikte mamalar nerdeyse. Felicia ve pro hakkında daha az şikayet var.

Palyaco

Bunların içinde prochoice daha iyi fiyat ve performans olarak uygun fiyarli

Ozge00

Cat chow da alabilirsiniz hatta felicia 12 kg 300 tlyken Cat chow 15 kg 300 TL. Cat chow purinanin markası.

Ozge00

Cat chow purina markasının bir ürünü*

Ozge00

Purina aynı zamanda Proplan, purina one, friskies, Felix, gourmet'i de üretiyor

Palyaco

Purinan en iyisi proplan onu bile onermem glutenli mama sonucta

Warriorsans

Açıkçası ben tavsiye etmem. İçeriğini pek beğenmiyorum. Felicia yerine mystic alınabilir hatta biraz imkanınız varsa brit care sannabelle bozita gibi markalara bakabilirsiniz.