Bi.sorum.var

Askusum

Herkese iyi geceler arkadaşlar kuşumun kafesine ayna almalı mıyım salıncak mevcut ama kimisi ayna alırsan konuşmaz diyor doğru mu?

5 CEVAP

Minnak53

Evet bizim bir muhabbet kuşumuz vardı önceleri ayna takmadık çevreye pek ilgiliydi hatta konuşmaya başlamıştı daha sonra bilmediğimiz için aynalı salıncak taktık ve ilgisi çevreye azalmış hep aynayla ilgilenmişti.. aynayı almak istedik o zamanda küsüyordu kıpırdamadan duruyordu sonra kıyamayıp aynayı takıyorduk aynayla resmen aşk yaşıyordu.. yani demem o ki ayna takmayın size alışsın ayna takarsanız sizinle asla ilgisi olmaz :(

Cotontzu_Siri

Benim kuşumun kafesi aynanın önünde duruyordu. O da hiç konuşmadı, hep aynayla ilgilendi.

KedimVar

Evet sürekli aynayla konuşuyordu. :))

Alfam

Ayna olursa konuşmaz aynayla konuşur ilgisi kayar:)

Askusum

Tamam o halde ayna takmim kafese hepinize çok teşekkür ediyorum sevgiler ♡