Kedimin Dışkısı

Ayssgul

Merhaba. Kızımın dışkısı hep normal oluyor. Ancak sonu genel olarak hep cıvık oluyor. Normal midir?

5 CEVAP

duman_cat_world

Pek normal değil. Koyu kahverengi renkte, ne çok sert ne de çok yumuşak olmalı dışkısı. Hekiminize danışabilirsiniz, probiyotik falan verebilir.

komurlolis

Bu durum benim bir kedimde de var malesef farklı bir şey yesin hemen dışkısı kokar ve sonu yumuşak gelir. Kan tahlili yaptırdık normal çıktı sadece çok hassas bir sindirim sistemi varmış

Ayssgul

Yukarıdaki linkteki gibi oluyor hemen hemen.

komurlolis

Şimdi baktım attığınıza ama neden ishal olduğunu bulmanız gerekiyor önce bizimkine çok benziyor sonu arada bir böyle oluyor