Annemi Eve Sokak Kedisini Getirmeye Nasıl İkna Ederim?

Sirinkedisever

Bildiğiniz gibi bulduğum yavru kedi bana biraz daha alışınca eve almak istiyorum. Annemi ikna etmek o sirinligi gördüğünden daha kolay olacaktır. Sizce napabilirim? Çok ama çok istiyorum :(((

53 CEVAP

Sirinkedisever

Bunları denedim ama olmadı... Bide annemi 3 yaşındayken anneannemin kedisi yüzünü tırmalamış ve ısırmış (hala izi duruyo) biraz da kedi korkusu var sanırım, beni tırmalayan şeyi ben nie sevim diyo :( Lütfen yardım edinnn :((

Sirinkedisever

Fikri olan yok muuu?.. :((

Alfam

Her kedinin tırnak huyu olmadığı bu kedinin çok uysal ve ilgiye ihtiyacı olduğunu dile getir

Sirinkedisever

Söyledim zaten ben iki kere sevdim tatlı tatlı miyavladı cok uysal annem de nasıl kediye denk gelmis :P

SelinTuksal

tırnağını kes kedinin sonra anneni kedinin yanına çağır, kedinin tırnağını koluna sürt, bişey olmadığını annen de görsün :))

Cotontzu_Siri

Gizlice eve sok. O kadar ısrardan sonra ne kadar istediğini anlayıp seni kıramaz.

Cotontzu_Siri

Onun da canı, yaşama arzusu var; o da senin gibi acıkıyor, susuyor ve bir yuvayı hak ediyor. Ufacık bir çizik onu hayatından daha mı önemli? Onu sevmiyorsan, benden de mi önemli?
de

Sirinkedisever

Zaten öyle yapıcam artık.. Peki getirmeden önce ne ile temizlemeliyim? Ev kirlenirse dünyayı başıma yıkarlar ablam çok tiksinir de :d

Sirinkedisever

Ufacık bir çizik değilmiş ama annem bir ay falan aşıya gitmiş ondan da sanırım..

SelinTuksal

kuru şampuan kullanabilirsin hızlıca. onun haricinde kedi çok temiz hayvandır.

Sirinkedisever

Teşekkürler ama vazgeçtim izin alıcam artık. İzin verirse annem,vette yıkatırız,tırnagını da kestiririz zaten çok sağolun yine de :))

SelinTuksal

neyden vazgeçtin ????

Sirinkedisever

Gizlice getirmicem. Evi başıma yıkarlar çünkü.. .D

Sirinkedisever

Aslında gelince alışırlar ama...
Birde benim annemlerden gizli yaptığım şeyi ablam bulmuş.. İstemediğinden eve alma yoksa söylerim bunu dio :d Ooooooffffffffff ;/////

Minnak53

Merve napçaz senin bu durumunu:))
Annene ablan söylemeden ne yaptıysan itiraf et.. koz kalmasın elinde kediyide bırakmam de :))