Annemi Eve Sokak Kedisini Getirmeye Nasıl İkna Ederim?

Sirinkedisever

Bildiğiniz gibi bulduğum yavru kedi bana biraz daha alışınca eve almak istiyorum. Annemi ikna etmek o sirinligi gördüğünden daha kolay olacaktır. Sizce napabilirim? Çok ama çok istiyorum :(((

53 CEVAP

Annene sorumluluğu alacağını söyle ama bu sözünün kesinlikle arkasında dur onlarında bir eve ihtiyacı olduğunu belirt küçücük bir hayvandan zarar gelmeyeceğini bakımı yapıldığı sürece temiz olacağınıda söylediğinde bence kabul eder biraz gevelenir ama eve gelince alışır benim annemde öyleydi

ceren_6

eşya mama al eve getir :) ;) :D (anladın sen) :D (şaka hee)

Cotontzu_Siri

Hesap silindi bile. Boşuna yazmayın yani :P

Lunasibirya

benim annem biz halamla halmda hayvanları çok seviyor kedi delisi . yolda bulduk 2 3 aylık bakarız dururuz orda annesi varmı acaba diye annesi 2 3 saat sonra gelmeyince banada vermez kucağına alır arbaya biner hemen isim düşünür ona en sonunda da adını Hürrem koymuştuk illaki 2 gün onla yatıcak kalkıcak oynayacak o kedi:) annemde siz kedileri çekiyomusunuz napıyorsunuz der iyi hadi çok sevdiniz der alın hadi der sonra pet shopa gider onun için malzeme alırız sonumuzda böyle

Sirinkedisever

Xkedicikx
Ben anneme onları kaç milyon kere söyledim ama annem kedileri sevmiyo sorun orda.
(Bu arada Vazgeçtim hepinize tesekkrler. ;)))

Cotontzu_Siri
Daha silmedim hesabımı, birkaç güne sileceğim.

Zeytinlicorek

İsabetli bir karar olmuş inşallah bir daha ısrar etmezsiniz. Araba çarpmış, yaralı bir kediyi o halde bırakan insan evinde de beslememeli bence.

Sirinkedisever

Evet, artık liseyi bitirince kendime ev alır, içini de kediyle doldururum :D

Sirinkedisever

(İşe başlayıp demek istedim)