Ewox Kum Daha Önce Sorulmamış

Azemm

Merhabalar, iyi akşamlar dilerim..
Sandy kokusuz bentonit kullanıyorum normalde. Kum bakarken ewoxu gördüm. Daha önce sitede sorulmamış. Kullanan arkadaşlar kum hakkında bilgi verebilir mi? Benim için en önemlisi kumu dökerken bile çok tozutmaması - ileri düzey astım hastasıyım - yanıtlarınızı bekliyorum...

12 CEVAP

Azemm

Mor dışlı olanı hakkında bilgi almak istiyorum.

Poncimin

@simbakedi

Dediğiniz konuyu buldum sanırım, burada deneyimlerini yazmış.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/100040-kedi-kumu-onerisi

simbakedi

Phoenix3 diye biri kullanıp öneriyordu bu kumu. eski yanıtlarda yazmıştır ama uygun fiyatlı kum gibi bir başlığa yazmıştır sanırım bulması imkansız gibi bir şey :D

Warriorsans

Söylediğiniz marka hakkında bir bilgim yok ama kedinizi alıştırabiliyorsanız kesinlikle pelet kum öneririm gerçekten büyük rahatlık her açıdan. Ekonomik, sağlıklı, eve dağılmıyor, tozsuz müthiş bişey

Palyaco

Sandy onun yanına bile yaklaşamaz pisy cat veya pum cat ve sandy en iyileri suan ever clean dan sonra

Palyaco

Sandy nin yanına demek istedim

dezgicavus

Sabunlusunu kullandım kesinlikle tozlu, diğerleri de çok farklı değildir bence. Onun dışında fiyat performans olarak iyi.

diablerose

kumun toz cikardigi ve cikaracagi anlari kestirecek kadar tecrube ettiyseniz bu anlar kisa da suruyor. ben o anlarda nefesimi tutuyorum 😅 belki deneyebilirsiniz. ve kumu yuksekten dokmeyin, alcaktan dokunce daha az tozuyo

Azemm

Tabii ki de tecrübe ettim. Bu kumlar yaygınlaşalı altı-yedi yıl oluyor. Ancak kimi kum aşırı tozutuyor. Benim amacım da ondan kaçınmak.

komurlolis

Ben marsilya sabunlusunu almıştım çok fazla kokuyor kesinlikle alıcaksanız kokusuzunu alın, fiyat performans olarak iyi bence daha çok tozutan kum kullandığım oldu

sametozger

Lindocat iyidir oudralı

Azemm

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sağlıcakla kalın