Kristal Kum Önerir Misiniz?

Patili_1

Anket

İnce taneli kedi kumu
(4 oy)
Palet kum
(6 oy)
Kristal kum
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Hangi kedi kumu daha iyi birde birisinden görmüştüm şuan ince kum kullanıyorum kumun kabına çişini yaptığında yapismamasi için yağlı kağıt koysan bi zararı olur mu?

5 CEVAP

Warriorsans

Bence en kaliteli bentoit kum bile olsa pelet kumun yerini tutamaz. Pelet harika bişey. Eve dağılmıyor, toz sorunu yok, koku sorunu yok, kakasını yapınca direk tuvalete atıyorsun çöp derdi kokusu yok, sağlıklı, ekonomik 10/10 bişey

Dkd

@warriorsans hangi pelet kumu kullanıyorsunuz acaba marka olarak

simbakedi

kristalleri kimse önermiyor. bentonit ya da pelet en iyisi. yağlı kağıt değil de mukavva kesip koysanız daha iyi olur yağlı kağıdı yırtar kolayca cünkü
@Dkd https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/103760-topaklanan-peletler-hakkinda
burada bana birkac tane önerilmisti bakın isterseniz

Warriorsans

@dkd agrobit cat kullandım gayet memnundum 40 lt kadar 3.5 4 ay gitti şimdi farklı bir marka aldım henüz denemedim ama taneleri çok küçük geldi gözüme büyük taneli olması elerken kolaylık sağlıyor o yüzden bundan sonra yine agrobit cat marka tercih ederim

Lils

Kristal kum kanserojen bir madde. Kullanmanızı tavsiye etmem. Bentonit olarak proline, lindocat, magicsand bakabilirsiniz. En iyisi proline bence