Elinde Ücretsiz Golden Retrewer Sahiplendirmek İsteyen Arkadaşlar Var Mı Acaba?

pnaarojda

Hayvan sahiplenmek istiyoruz

20 CEVAP

Keyfimbilir

Barınaklarda denk gelirsiniz muhakkak. Anlamadığım tek husus var o da @duman_cat_world isimli kullanıcının kendisi british sahibiyken insanlara sürekli sokakta can dolu diye akıl vermesi. Siz niye sokaktaki o kadar garip tekirden birini almadınız madem.

orhdoner

Merhaba barınaklarda bir sürü terkedilmiş can var oradan bakabilirsiniz isterseniz 🙏

pnaarojda

Arka bacakları felçli olan, sokakta bulduğum tekir bi kedim var. Ankara’da ameliyat edildi fakat maalesef yürüyemedi. Sokakta bir sürü can var diyenlerin de hep cins hayvanları olması da enteresan. Ben hayvan barınaklarına da baktım belki burada yardımcı olacak bir arkadaş çıkar diye yazdım. Çok ön yargılı ve eleştirelsiniz 🤦🏻‍♀️

duman_cat_world

İlla golden retriewer olmak zorunda mı? can candır gerçekten iyi bakabililecek ve masraflarını karşılayabilecekseniz sahiplenin lütfen.

simbakedi

e tamam derdiniz golden değilse demişler ya sokakta var diye kötü bir şey mi yazmışlar sanki. ne bu şiddet bu celal herkeste

Zeynepulku

En yakın hayvan barınağa gidin bakın..her yer golden kaynıyor, bulursunuz bir şekilde.

teddybal

https://sosyal.petlebi.com/kopek-sahiplenme/golden-retriever
Sokaktan bir can kurtardım diyerek öğrencilerinize çok iyi bir örnek olursunuz, sahiplendiğiniz cana güzelce bakıp öncesi&sonrası olarak fotoğraflarını öğrencilerinize gösterirseniz sizinle ne kadar da gurur duyarlar, kendileri de böyle bir kurtuluşa vesile olmak isterler ailelerini teşvik ederler diye düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Warriorsans

Ne fark eder ki bu zamanda cins köpek merakı mı kaldı? Kış geliyor havalar soğudu sokaktan bir canı kurtarabilirsiniz çeşit çeşit köpek var

blue_hpood

barınaklar golden dolu?

duman_cat_world

Ne bu şiddet bu celal...
artık istiklal marşından alıntı yapıyoruz. biz düzgün bir şekilde söyledik söyleyeceğimizi.

bademk

Barınaklara bakabilirsiniz.

hannnngggg

öğrencilerinize cins kedi ve köpeklerin diğer cins olmayan kedi ve köpeklerden hiç bir farkı olmadıgını hatta buyuk olasılıkla cogunun genetik kalıtsal hastalıga sahip oldugunu aşılayabilirsiniz

Lils

Ben buraya yorum yaptığıma eminim ama şu an yok. Yuva arayanlar kısmına bakabilirsiniz bu sitenin birçok golden var

duman_cat_world

@Keyfimbilir
Ben kedimi pet shop’tan satın almadım. Üretile yavrulardan biriydi ama çok zayıf diye kimse almadığından sokağa atmışlar yavrumu. Orada yaşaması mümkün değildi. Bir veteriner sokak hayvanı besleme gönüllüsüdüydü, onu klinikte beslemeye başlamış. Ben de o sırada bir sokak canının tedavisiyle uğraştığımdan kliniğe gidiyordum ve onu gördüm. Kıyamadım orada kalmasına, sahiplendim. Şu an çok mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir kedi. Bundan önce sayısız sokak canını tedavi ettirdim, kaç tanesine geçici yuva olduk. Şu anda da en az 13 kedi + sayısız köpek besliyorum sokağımda. Hatta bir tanesini sahiplenmeyi düşündüm, ancak artan dolar kuru ve zamlarla beraber masraflarını karşılayamayacağım için şimdilik bu fikirden vazgeçtim.

Size bunları neden anlatıyorum, hiçbir fikrim yok. Bu, sizin haddinizi aşıyor.

diablerose

yani hic mi secici degilsiniz. birbirimizi kandirmayalim artik lutfen. ben neden kopek diil de kedi besliorum? ikisi de can, ama bi tercih yapioruz hepimiz. kabullensek de kabullenmesek de gercek bu. kimisi kediyle kopek arasinda bi tercih yapar, kimisi golden ile sokak kopegi arasinda secim yapar. sahiplendigimiz kediyi kurayla mi secelim mesela.