Elinde Ücretsiz Golden Retrewer Sahiplendirmek İsteyen Arkadaşlar Var Mı Acaba?

pnaarojda

Hayvan sahiplenmek istiyoruz

20 CEVAP

blue_hpood

elbette seçiciyiz, karşıma berlin çıktı ben de onu seçtim, sakat bir can sahiplenmiyorum mesela, bakımı zor ve gerekli olur diye, ki ileride benim kedimi de arkadaşım sahiplenecek, sözleştik, ben ömür boyu hayvan bakabilecek biri değilim, hayat şartım uygun değil. ben de husky hastasıyım, mükemmel bir köpek, sahiplenebilsem bir sibirya kurdu sahiplenirdim, sokaklarda ve barınaklarda bile yüzlerce cins köpek var, öncelik bunlarda olmalı bana kalırsa..

hannnngggg

sokakta bedava?

pnaarojda

Bi çok sahiplendiğim hayvan var. Öğrencilerim illa bu cinse merak duydukları için arayış içine girdim. Bi kaç öğrencim hayvan ilgisiyle ve sevgisiyle derslerinde motive oluyor. Derdim golden ya da cins köpek değil...! Bilmeden yorum yapmasanız keşke...

gulsump

^^ +1

gulsump

yanlış anlaşılmasın simba +1 *