Bahçede Beslediğimiz Kediler Kayboldu

Bahçede beslediğimiz 3 adet yavru kedi kayboldu anneleri de sürekli miyavlıyor. Birilerinin alıp başka yere atmasından korkuyorum. Çevredeki yerleri araştırdım ancak bulamadım. Bu konuda ne yapabilirim polisi arasam ilgilenirler mi böyle bir görevleri var mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

4 CEVAP

Buldum yavruları teşekkür ederim cevabınız için

orhdoner

Merhaba zannetmiyorum ilgileneceklerini kaybolmuş gitmiş olabilir derler siz herkese çocuklara esnafa heryere bakın sorun umarım bulursunuz çok üzüldüm geçmiş olsun 🙏

orhdoner

Çok şükür 🙏 Ben de çok sevindim Allah uzun sağlıklı ömürler versin yavrularınıza inşallah Allah razı olsun sizden 🙏

Warriorsans

Bulmanıza çok sevindim uzun mutlu ömürleri olsun 💞