Acil!Kedim İp Yuttu

mia1598

odaya girdigimde kedimin ağzında ip gördüm alacaktim fakat yuttu alamadim. bir elbisenin püskülü resmini koyacagim uzunlugunu da göstereceğim . ip cok ince olsa da resimdeki uzunlukta . çok endişeliyim.henüz birkac dakika oldugu icin kusma fala gibi bir şey görmedik .ip midesinde erir mi yoksa ona zarar zerir mi sizce? ne yapmaliyim veterinere gitmeli miyim sizce?

27 CEVAP

ayparcasi24

Bağırsağa zarar verir hemen veterinere...

sweets

Tengu insanların yazdığı şeylerden biz de faydalanıyoruz sonuçta

mia1598

sadece 1 tane yuttugunu düşünüyorum çünkü birkac saniye tekti o kadar kisa sürede ikinciyi cıkaramaz

Cotontzu_Siri

Materyal ne

mia1598

dikiş ipi

Cotontzu_Siri

Birşey olmaz bence

sezind

Dışkısında çıkartır diye düşünüyorum. Ben kedilerimin tuvaletini temizlerken birkaç kez dışkılarında ip gördüm.

Benim1kedimvar

Kedicigim de cok yuttu. Dışkısıyla çıkarttı

KedimVar

Benimki de kurdele yutmuştu. Vet bir şey olmaz çıkarır o dedi. Sorun olmadı.

Sebooo

yinede bir vete götürün film çekilsin. Benim arkadasımın persian gecen ay ip yuttu malesef kurtaramadık :(

Yampirik

Merak etmeyin. Bizimkide ip kaçırıp yutuyor dışkısında çıkıyor sonra.

mia1598

Bugün bir kere kusar gibi oldu ama kusmadı hiç. Teşekkür ederim beni çok rahatlattiniz .

sedoli

Bir keresinde odamdaki simli tokaların yarı yarına azaldığını farketmis ve bir yerlerde unuttugumu düşünmüştüm. Takip eden günlerde kedimin kumundaki simli dışkıları görünce lezzetli birer atıştırmalık olduklarinı anladım bizim obur icin :) tabii bu demek değil ki ip toka yiyebilir. Neyse ki bir şey olmadı. 1 2 tane yuttuysabir sey olmaz tahminimce. Ama siz yine de takipte olun. İştahında azalma var mı, ishal öğürme var mı gibi.. umarım onun için de atıştırmadan fazlası olmaz ^-^ sevgiler

ebrusen34

İp dışkı ile çıkma olasılığı yüksek muhtemel olarakta görürsünüz. Erir mi bilemem ama eğer kusarsa sık bir kusma bu acil olarak veterinere götürün. poposunda görebilirsiniz kaka yaparken çekmeyin. ip sarkmış halde kusarsa da götürün. ki çok uzun bir ip değil. Geçmiş olsun.

Ealbs

Bişey olmaz telaş etmeyin dışkısıyla çıkarır