Kedim Kuşumun Kanadını Isırdı

missaltnay

Kuşumu salmışken aniden kedim içeri girdi ve kuşumun kanadını biraz ısırdı, hemen elinden aldık. Kuşum uçabiliyor, kanadında herhengi bir hasar yok gibi ama sürekli kanadını açıp kapatıyor. Onun için endişeleniyorum. Sizce bir şey olur mu?

7 CEVAP

emre536

Sürekli kanadını açıp kapatma daha önceden yaptığı bir davranis olmayıp kediniz kanadını isirdiktan sonra olduysa eğer korkuya bağlı yani korktugu için yapıyordur ya da sizin göremediğiniz bir şey olmuş olabilir zedelenme gibi veterinerizin görmesi daha uygun olur .Geçmiş Olsun

AhsenAise

Uçabiliyor ise sorun yok demektir,yinede yarın bir veteriner görsün

missaltnay

Evet, önceden kanadını açıp kapatmıyordu. Umarım geçer, iyi görünüyor.

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Umarım kanadına zarar gelmemiştir daha dikkatli olmanızı öneririm Allah korusun ne olur ne olmaz inşallah bir şeyi kalmaz yarına kadar 🙏

Phoenix3

Travmadan dolayı o hareketi yapıyor olabilir, bir sıkıntı da olabilir. En doğrusu veterinere danışmak.

missaltnay

Olayın üstünden bayağı zaman geçti, veterinere danışmama bile gerek kalmadı. İyi çok şükür. Cevap yazan herkese teşekkürler.

missaltnay

Teşekkürler, imkanım olursa yarın bir veterinere götüreceğim.