Ankara Veteriner Kliniği/Çankaya

SelinTuksal

Yatın kedilerimi buraya götüreceğim. Hiç bu kliniğe giden oldu mu? Sadece para düşünen insanlar mı yoksa iyi bir veteriner mi?

32 CEVAP

Ekinn_65

Elif hanim farkındayım sadece insanları bilgilendirmek amacıyla yazdım zaten buraya.

Ekinn_65

Burası insanların veteriner klinikleri ile ilgili bilgi almaya çalıştığı bi forum sayfasi.insanlarin yazdigi yorumlar üzerinden faydasi olamayacak ve karşı tarafi kucuk dusurmeye çalışacak yorum yazarak ne yapmayi amaçlamıyorsunuz cok merak ediyorum.

Elifoo

Ana sayfada bazen acil cevaplanmasi gereken sorular oluyor, ya da bazen onceden acil olan ama su an artik gecerli olmayan durumlar oluyor. Dolayisiyla insan yardimci olurum belki diye dusunup ister istemez tikliyor tee 1 sene onceki soruyu. Ama sonra bir bakiyorum soru guncel degil. Bununla ilgili bilgilenmek isteyen zaten once google a yazarsa direk konuyla ilgili cevaplanmis hazir bilgileri elde edebiliyor. Amacim kucuk dusurmek degil uyarmakti siz oyle algiladiysaniz bunu bilemem. Ama guncelligini yitirmis bir soruyu yardimci olsun diye yeniden anasayfaya dusurmek bana mantikli gelmiyor. Dusunce ozgurlugumuz var ve ikimizin de soyledigi seyler iki tarafin da ozgurluk hakkini kisitlamiyor. Ben sizi insani bir sekilde uyardim olay bundan ibarettir. İyi aksamlar.

gozdecoskn

medical parkta güzel arkadaslarım memnunmus.

Nursenaaaa

Ankara

araphasan

pahalı bir yer orası. kedileri çok mıncıklayıp ilgileniyorlar ama kontrollerde. yatıya bırakınca aynı şey olmuyor. internette yorum begeni ve şikayet var.

araphasan

bir göz gezdirin isterseniz.

gozdecoskn

ben petcode a gidiyorum ama :/ Cumartesi Çankaya Veteriner Kliniğine gideceğiz :) Bende bir bakmak istiyorum. Tırnaklarımız kesilcek

gozdecoskn

Petcode'dan memnunum bu arada :)

AponticA

@gozdecoskn, kedimizi cat hospital a götürmeye başladık, sıvı filan yok filmde oldular resmen. yine de FIP şüphesini atlatabilmiş değiliz tabi ama veteriner hekim sadece iğne yapayım hap yutturayımla olmuyor malesef, orada çaresizce iki dudağınızın arasından çıkacak belki biraz rahatlatıcı, insan psikolojisinden anlayan yaklaşımlar da bekleniyor. Malesef bunların hiç birini göremedik kendilerinde ve çok da şans verdik onlara aslında. Apartmana giren hafif seken sarman kediyi buraya götürdük, 2 tane röntgen çektiler (bir tane yetmedi herhalde), sonra 2 röntgen 120 bi de muayene ücreti 60 hadi 180 dediler. Dedik bu kedi sokak kedisi bir şeyler yapsanız, lütfederek muayene ücretinin yarısını aldılar. Eşim ayının 2. günlük antibiyotik tedavisi için gittiğinde beklerken, paralı finolu arkadaşlar gelmiş, önce onları almışlar. 4. gün arayıp uyguladıkları tedavinin ayrıntısı sordum, ee sizin çocuk noldu ya gelmedi bugün gibi garip bi cevapla karşılaştık. Çağırmadınız ki gelelim dedim, 3. gün yüzümüze bile bakmadılar, ne yapacağız ne edeceğiz gibi soruları hiç sallamadılar sonra da ee naptınız? Yani gerçekten inanamıyorum bu yaşadıklarımıza.

AponticA

hala dorukgillerden bahsediyorum bu arada yukarda, yanlış anlaşılmasın.

Buse1234

Nohs ark çok iyidir

Ekinn_65

gozdecoskn ve @esracngz kesinlikle katılıyorum.Muhabbet kuşumu nefes darligi cekmesi sebebiyle dorukgiller veterinere goturme gafletine düştüm.birsuru antibiyotik ve vitamin verdiler 100 tl ucret aldılar ama kusum da hicbi duzelmedi olmadi aksine kötüleşti daha sonra kotulestigini soyledim 50 tl lik baska bi antibiyotik verdiler ve onceleri bi hafta sonra getirin kontrole diye arayan insanlar aramaz oldular resmen onlarca antibiyotik satıp geri kalani ne oldu kus duzeldi mi umurlarinda değil ve tabiki iyilesmedi kızım uğur veterineri buldum internetten tavsiyeler uzerine bugun oraya gittim tamamen farkli bir teshis koydu.Kisacasi Dorukgiller e gitmenizi tavsiye etmem arkadaşlar sadece ilac satmaya calisan bi klinik.

Elifoo

Ekin hanim soru 2017 de yazilmis ..

Castielthecat

Ankara çankaya kısmına yakın 100. Yıl pazarının arkasında pet 312 diye bir yer var. Küçük bir yer ama samimi. Çok iyiler bence biz oğluşum Castiel ile mutluyuz en azından