Ankara Veteriner Kliniği/Çankaya

SelinTuksal

Yatın kedilerimi buraya götüreceğim. Hiç bu kliniğe giden oldu mu? Sadece para düşünen insanlar mı yoksa iyi bir veteriner mi?

32 CEVAP

Castielthecat

Devamını yazdım ama çıkmamış. Biz üst solunum yolu enfeksiyonunu orada yendik. İlk teşhiste para alsalar da kontrollerimizi ücretsiz yaptılar. Biraz pahalı ama bence para için değil hayvan sevgisi için yapıyorlar

Uzun zamandır Pet Hospital (şimdi Pet Smile oldu) 'a gidiyoruz Koza Sokak' taki yerlerine. Gözüm kapalı güvenebileceğim, Samimi, işini bilen ve çok tatlı veterinerlerin olduğu bir klinik. Bir süredir de Dorukgiller i takip ediyordum netten ve Allah'ım nasıl muhteşemler tanışmam lazom diye, kedimi muayeneye götürdüm. Açıkçası tam bir hayal kırıklığı. Ukalalıkları mı desem, randevusuz almıyoruz diye girdikleri havaları mı desem, hiçbir tedavi uygulamadıkları halde aldıkları muayene parası mı desem ( tamam alınabilir ama tanışmaya gelen ilk kez gelen bir müşteriden de almayıver bi zahmet) netteki imajlarıyla alakaları yok. Karşıma kibirli, ukala, soğuk bir veteriner çıktı. randevuyla çalışma nedir ya gören de acaip bir yoğunluk var sanır. Pet Smile'da haftasonu tek bir vet var ve ne randevu ne bir sey, herkese yetişiyor. Bunların biraz bi tarafları kalkmış bence sosyal medya da bu kadar pohpohlanma yüzünden.