Ben Golden Sahiplenmek İstiyorum

Ismailcelik

Sevgili arkadaşlar ben golden sahiplenmek istiyorum ankara Polatlı da ikamet ediyorum evde bakacam sahip lendirmek isteyen varsa bana ulaşa bilirsiniz

8 CEVAP

simbakedi

insanlar sahiplenecek kişiye ulaşmazlar sahiplenmek isteyen canlılara ulaşır. instagramda bir sürü sayfa var, barınaklar golden dolu, buranın da sahiplendirme kısmında vardır illa bir yardıma ihtiyacı olan ankarada bulunan bir köpek

teddybal

https://sosyal.petlebi.com/kopek-sahiplenme/golden-retriever

İlanlara yorum olarak yazınca görmeyebiliyorlar, verilen telefon numarasından arayarak ulaşmaya çalışın, acil ilanlar da var sahiplenilsin istiyorlar dönerler siz deneyin.

Ismailcelik

O yüzden burdan paylaşım yaptım instigramdan da baktım barınaklara da baktım yok

simbakedi

goldengiller diye hesap var igde

Barınaklar yavruyken alınıp büyüyünce sokağa salınmış golden kaynıyor inanın. Hele de adana gibi bir yerde bulamamanız imkansız.

Lils

Sol üstteki 3 siyah çizgiye basıp köpek ilanlarına bakabilirsiniz. Birçok golden var.

Ismailcelik

Baktım arkadaşlar hepsine yazdım kimse dönüş yapmadı

orhdoner

Merhaba barınaklarda terkedilmiş bir sürü can oluyor onlara da bakabilirsiniz 🙏