Kuşum Kapıya Sıkıştı

Busra2994

Kuşum kapıya sıkıştı gözlerinin etrafı kızardı kan oturdu resmen ne yapabilirim

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş öncelikle acilen veterinere götürün herhangi birşey olabilir çok üzüldüm 🙏😞

edadnmzr

Çok geçmiş olsun hemen veterinere götürmelisiniz bence de

Warriorsans

Of kıyamam inşallah hemen kendine gelir çok üzüldüm eğer yakınınızda kuşlardan anlayan bir veteriner varsa (İstanbul’da 1 2 tane var bildiğim) hemen götürün ama diğerleri malesef anlamıyor ve kuşlar boşuna strese girebiliyor. Bu durumda ne yapılır inanın bilmiyorum keşke yardımcı olabilsek çok üzüldüm gerçekten 😔

Busra2994

Veterinere götürdüm kan toplamış dedi ama gittikçe artıyor

Gözlerini zor açiyor ilginiz için teşekkür ederim 🙏

huqi

Kuşunuz nasıl oldu🥺

orhdoner

İnşallah iyileşir bir an önce hayırlı güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙏😞

Umarım durumu daha iyidir

orhdoner

Merhaba nasıl oldu yavrunuzun durumu acaba umarım daha iyidir