Kuşum Ne Yapıyor Alarm Taklitimi Yoksa?

ceren_6

Muhabbet kuşum sabah işe gitmem için çalıcak alarmdan 10 dakika önce deli gibi ciyaklıyor her sabah daha önce yapmıyordu 1 aydır böyle neden böyle sıkıntı değil ama evde dış yalıtım yok alt komşu şikayetçi işe gidicek var öttürmeyin şunu bir insan uyutmadınız diyor kuşum şuanda aynısını yapıyor erken kalktım ötünce oynim sussun diye 10 dakika kala alarma otomatik ötüyor sizce neyi var erkek kuşum yanına dişi alimmi yıllardır yalnız yaşlandı oğlum ve banyoyada giriyor artık teşekkürler cevaplar için şimdi deli gibi banyo istiyor

3 CEVAP

Mia_Damla

Sürekli kuşun yanında alarm çalışıyorsa taklidini yapıyordur

ceren_6

kuşum oturma odasında yatak odam üst katta kuşum alarm taklidi yapıyor olabilir ama hafta sonu işe gitmicem zamanda aynısını yapıyor ve zil sesi çıkarıyor 5 dakika sonra biri zile basıyor artık tebrik ediyorum geleceği görmeye başladı

Mia_Damla

İlginç :D