Kuşum Evden Kaçıyor Sürekli

ceren_6

Artık beni istemiyormu anlamadım kuşum bana alışkın olduğu için camlar balkonlar açık odaların kapılarıda ama son günlerde alarmdan önce deli gibi öttüğü yetmiyormuş gibi açık camlardan komşuların evlerine giriyor yada balkonlara camlara konuyor kafesi balkondaki askılığa asıyorum kuş tümseğini büyük uzun çıkarıyorum geri geliyor gidiyor geliyor gidiyor artık camları açasım gelmiyor kafes boşuna var zaten orası ayrı kafese girdiği yok kafese girince ağlıyor çıkarınca kaçıyor ama geri geliyor bir gün karga saldırcak başka kuşlar saldırcak diye korkuyorum neden böyle davranıyor önceden balkon cam açıkken hiç kaçmazdı şu son 1 ayda oldu nolduysa birde televizyonu uyicam zaman kapıyorum ötüyor deli gibi açınca susuyor bende otamatik kapanmaya alıyorum yatıyorum otomatik kapanınca ötüyor yine deli gibi bu yaz doğru düzgün uyumadım gece 3 te anca yatıyorum 6 tıda yine kalkıyorum iş için çok seviyorum kuşumu vermekte istemiyorum çarem bok napmam lazım

6 CEVAP

SelinTuksal

Kuşunuz evde yanlız olmayı sevmiyor anlaşılan. Evde ses olsun istiyor. Yanına bir arkadaş alsanız?

SelinTuksal

Ayrıca alt komşu içinde kafesi üst kata almak sorunu çözebilir.

ceren_6

Yıllardır yalnız 1 ay önce yavru cins güvercin girdi evimize sıcakta yanmıştı o var yanında iyi anlaşıyorlar yanına dişi muhabbet kuşu var ama köyde teyzemin kuşlarından biri biriini bize bırakmış köye gidene kadar napıcam bilmiyorum ama evde sadece 2 saat yanlız kalıyor arkadaşım eve girip oynuyor televizyon izletiyor ama yinede aynı ama ben güvercinden beni kıskanıyor zannediyorum güvercin geldikten sonra oldu

ceren_6

Tek alt komşu kızsa keşke üstte aynı neyse köye gidicem kurtulcaz kuşumla kendi köpekleri var evde sabah akşam havlıyor ama sütün hayvanları seven biri olarak bir şey demiyorum binada tek genç ve tek yaşayan benim diye böyle kesin

ceren_6

yok yazıcaktım

Maqdamon

Daha fazla fakit gecirin