Çok Acil Lütfen

Tbusratoptas

Arkadaşlar evimlzde 2 yıl kadardır kedimiz var babam inadına kus getırdı 1 yıl kadardırda kanaryamız oldu kanaryamıza eş olması için yenı aldımız ıcın kafeslerı ayrı tutuk daha demın hava alması ıcın yenı kuşu balkona koydum kedım ılk kusumuza hıc bırsey yapmamıstı ıkı gundur aynı saate koydum kedım daha demın kuşa kafesınde ufak bır cızık atmıd kanadına bırde tırnagının oraya gelmıs sanırım komsumun yardımıyla bır krem surduk kanaması durdu suan kafesınde hafıf ucuyır az az knusmaya basladı ama ayagında orta tırnagında hısseızlık var gbı lutfen bısy olurmu ne yapmam gerekıyor soylermısınız

2 CEVAP

Reyyanhan

Geçmiş olsun . Batıkon ile temizleyin ve veteriner e danışın ..sizin az dediğiniz kan çok akmış olabilir bunun kararını veteriner versin.

Tbusratoptas

Suan şakılamaya ucmaya basladı şükür iyi bırazdan arabayla goturecegız antıbıyotık bır kremle kanadına surdu kendı kusununda kanadı kırılmıs ve bu kremle duzeltmıs kremden sonra ıyı oldu sukur kı sadece tırnagında sorun var yana bukulmus onun içinde birazdan götüreceğiz teşekkür ederim :)