Mamamız Stokta Değilki Başka Sitenin Mağduruyuz

Arkadaşlar bugun mama elime ulaştı hepsib.u.r.adadan aldık nd mama markası ocean karides bal kabağı v.b yanlız benim teredüt ettiğim nokta mama boyutları farklı ton farkı bile var burdan aldığımız daha yağlı ve daha koyu ordan aldığımızda sanki tavuk maması ya

10 CEVAP

https://www.farmina.com/tr/contact.html Buradan iletişim formunu dolabilirsiniz mail ile dönüş yapıp fotoğraf istiyorlar. Ya da direkt instagram hesaplarından sorabilirsiniz farmina nın

Lot numarasını paketin fotoğrafını ve mamanın fotoğrafını atarak farminadan sorgulayabilirsiniz

Palyaco

Nd fabrikası deyisti artık nd nin mama boyutları bile farkli

Acaba sahte mama mı gönderdiler vermek gelmiyor içimden birşey olur diye korkuyorum

Nasıl yapacam hiç bir fikrim yok

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

duman_cat_world

Merhaba,
@farminaturkiye instagram hesabına DM yoluyla foto atabilirsiniz geri dönüş yapıyorlar.

septikbaykus

İnstagram üzerinden yazın illaki dönecekler

HALLETİK ÇOK ŞÜKÜR BİR SIKINTI YOK

Ama ben burdan alınca hiç öyle olmuyordu burdan isteyeceğimizde mi artık öuyle kedim az yiyor artık