Güvercin !!

Lunasibirya

Arkadaşlar bizim balkona güvercin yavrulamış 2 tane annesi gelip gidiyor ben ellemiyorum daha tüyleri çıkmamış annesine ekmek susam güvercin yemi koyuyoruz yemiyor şimdi kendi elimle yuva yapsam içine koysam yavruları annesi öldürürmü elimin kokusu sindiği için?

6 CEVAP

KedimVar

Siz sakın karışmayın. Yavruların yerini de değiştirmeyin. Yavrulara dokunmayın. İlgileniyordur annesi onlarla. Başka yerden yemek yiyordur merak etmeyin.

betulaltundal

Güvercin yavruları nasıl taşımış??

KedimVar

Evet nasıl taşımış taşıyamaz ki :/

cute_catTR

nolur nolmaz elle ellemeyin yuvayı yapın bir havluyla falan nazikçe koyun :)

Lunasibirya

Karışmadım:) kutu koydum içine havlu serdim ama güvercinleri içine koymadım sonra bir baktım annesi yavruları kutuya taşımış Ve koyduğumuz yemi yiyordu balkona çıktım benden korkmadı yanıma geldi sonra tekrar döndü Ve yemek yedi güvercin bile bana alıştı:))

Lunasibirya

onu bende anlayamadım valla ama ben ellemedim bu kesin