Yen'i Hesabı Lütfen Spam

Lunasibirya

  • arkadaşlar bu satanist sadist yine hesap açmış ! Lütfen spam artık fotokopi çıkartıp sokaklara asıcam vallaha yeter !!! Şikayet edin lütfen

7 CEVAP

Ozgeya35

Merhabalar. Sude Andaş adlı kişiyi geçmişte paylaşmış olduğu gözü çıkmış kedi fotoğrafına "en sevdiğim" yazıp paylaştığı gönderiden beri biliyorum. Olaylar hakkında bilgim var ve imza kampayası da başlatılıp gerekli işlemler yapıldı. Bu kişi adına açılmış fake bir hesaptır. Kişiyle hiç bir alakası yoktur. Tamamiyle kişiyi linç etmek için açılmıştır. Bilginize

Lunasibirya

Merhaba, bunun fake bir hesap olduğunu nasıl biliyorsun? Merakımdan soruyorum ayrıca gerekli işlemde doğru düzgün yapılmadı yıne serbest kaldı zaten kendi resmî instasına yazmış sadist kız sadist yani hayvanları öldürünce kendisinin yüceldiğine inanan bir insandır artık insan demek gelmiyor içimden!

dollfacepersian

Bu hesap fake olabilir. Bir sütü hesap var onun adına. Önceki korkunç şeylerin olduğu hesap fake diyorlardı. Bilmiyorum artık. Tek istediğim belasını bulması.

Su an ağlıyorum allah kahretsin!

Lunasibirya

Bana o yaptığı açıklama pek inandırıcı gelmedi:/ ama siz bilirsiniz benim ağlamaktan dengem bozuldu sinirleniyimmi ağlıyımmı napıyım bilemedin belasını iki kat daha güçlü bulucak annemin bile gördükçe aklına geldikçe eli ayağı titriyor gözü doluyor bi an ayağa kalkıp o kızı bulup öldüresim var veya kimse adammı kadınmı ne yaratıksa öldürmek istiyorum

Ozgeya35

Fake hesap olduğunu biliyorum çünkü kız o olaydan sonra kendi şahsi instagram hesabını kapattı ve facebooktaki fotoğraflarını kaldırıp açıklama yayınladı. Tabiki bende onaylamıyorum ve tabii kız adına açılan fake hesapların da şikayet edilmesi gerekiyor çünkü paylaştığı fotoğraflar hiç hoş değil.

Lunasibirya

Bana o yaptığı açıklama pek inandırıcı gelmedi:/ ama siz bilirsiniz benim ağlamaktan dengem bozuldu sinirleniyimmi ağlıyımmı napıyım bilemedin belasını iki kat daha güçlü bulucak annemin bile gördükçe aklına geldikçe eli ayağı titriyor gözü doluyor bi an ayağa kalkıp o kızı bulup öldüresim var veya kimse adammı kadınmı ne yaratıksa öldürmek istiyorum