Allah Rızası İçin

Ne olur hacker varsa aranizda sunun adresini hulalim nolur ağlıyorum arkadaşlar allah aşkına nolur

6 CEVAP

SelinTuksal

Bu kızın yargılanması için delil olamsı lazım. Eğer yine bi canilik yaparsa bu da delil olarak kullanılır mahkemede. Yani hesap çalmak çözüm değil.

Hesap calmak cozum degil zaten hackerlar konumdan adres bulabiliyorlar sabahtan beri agliyorum ya

Cotontzu_Siri

Adresi bulsak ne yapabiliriz ki

Daha da çoğalıyoruz

En cok sinir olduğum şey koskoca 80 MILYON NÜFUSLU TURKIYEDE sudeandasa imza atan sadece 150.000 KİŞİCİK VAR

Cotontzu_Siri

Kaçının internet erişimi var? Kaçı kampanyayı gördü?