Kedileriniz Nerelerde Yatıyor??

pablopicasso

Merhaba

Sürekli parke üzerinde, granit üzerinde yatıyor. Kışın kendini soğutuyor sıcak sevmiyor diyordum ama hali hazırda durum aynı😐

Tek farkı artık banyoyu tercih etmiyor🙃

Sizin minnoşlar nasıl? O öyle yattıkça içim gidiyor. Ama ne yapsam vazgeçmiyor.

34 CEVAP

Lils

Yazın yerlere atıyor kendini. Şu an çalışma sandalyesi ve o sırada hangi battaniye çekici geldiyse ona gidiyor.

Miscatt

Merhaba
Benim kedimde normalde hep yatağında yatardı ama şu son 1 haftadır hep parke zeminde yatıyor havalar da soğudu ben kaldırıyorum o yatıyor. Ben kaldırmaktan bıktım o yatmaktan bıkmadı korkuyorum üşütecek diye. Mutfaktayım gider mutfakta halıya değil parkeye yatar. Banyonun kapı kenarına yatar. Valla üzülüyorum böyle yapmasına 😔 ama genel itibariyle erkek kediler sıcak sevmiyor galiba üşütür mü acaba diye endişem var.

Palyaco

Dolap ustu sandalye ustu ve karanlık yerleri seviyor birde 3 katlı evinde uyumayı seviyor

pablopicasso

#orhdoner erkeklere özgü bir durum mu acaba🤔🤔

pablopicasso

#orhdoner erkeklere özgü bir durum mu acaba🤔🤔

dilanbulent

Kediler genellikle kendilerine birkaç yer belirleyip orada yatarlar diye biliyorum. Şahsen benim kedimin belli yerleri var, o yerler haricinde hiçbir yerde yatmaz. Hatta ilk defa kedi besleyecek olan insanlar ev/yatak aldıkları zaman ''bu kedi niye burada yatmıyor'' diye tepki gösteriyorlar :D Canları nerede isterse orada yatıyorlar, dünyanın en kral yatağını da alsanız canı istemezse yatmaz orada

gulsump

Benim kız gündüzleri kendi yatağında gece ise benim yanımda yatıyor. Hava soğuk olursa peteklerin üstü favorisi 🥰

Aymia

Yazın serin diye yerde yatıyor. Gece de gündüz de benm yatağimda yatmayi seviyor 😌

merhaba moralinizi bozmak istemem de , benim kedim dişi hiç yerde yatmaz , bir kaç gün özellikle banyoya şişko karnını koyup :) yatıyordu ben durumdan şüphelendim ateş baktım ateşi vardı takip edip veterinere götürdüm enfeksiyon kapmış ateşi çıkmış serinlemek için bunu yapıyormuş :( hemde durup dururken enfeksiyon oluşmuştu bu davranışlar sonradan oluyorsa bi ateş bakın derim tabi inşallah sizin yavrular keyifçidir :)

Warriorsans

Şans genelde peteğin üstüne yaptığım yatakta uyuyor onun dışında buzdolabının üstü favorisi koltukların üstü falan her yerde yatıyor

Mayavebambam

Benim dışı kedim nerede uykusu gelirse orada yatar

duman_cat_world

Bu arada benim kedim erkek ^^

duman_cat_world

Yazın parkelerde ve bodrum katındaki genellikle soğuk olan banyoda😬🤦‍♀️

Findik2021

Merhaba,

Benim kedim dişi, gündüzleri hep kendini taşların ya da parkelerin üstünde yatıyor, yattığı yerlere küçük kilimler koyuyurum ama nafile inatla taşa yatıyor. Geceleri de benim yatağımda yatıyor🥰

Pisipiisiicik

Gece hep ayağımın dibinde yada bacaklarımın arasına kıvrılır minnoşum