Kedileriniz Nerelerde Yatıyor??

pablopicasso

Merhaba

Sürekli parke üzerinde, granit üzerinde yatıyor. Kışın kendini soğutuyor sıcak sevmiyor diyordum ama hali hazırda durum aynı😐

Tek farkı artık banyoyu tercih etmiyor🙃

Sizin minnoşlar nasıl? O öyle yattıkça içim gidiyor. Ama ne yapsam vazgeçmiyor.

34 CEVAP

hannnngggg

ya benimki de kedi mi sibirya kurdu mu belli değil gidiyo banyo fayansında yatıyo dışarı da çatı ucmus lodostan manyak hala balkonda oturup kuşlara ekekeke yapmaya çalışıyor (balkonda kedi filesi var güvenli) ama soguk

cat_expert

Gece yatağımın arkasındaki dar boşlukta, gündüz çamaşır makinasının üstündeki deterjan dolabında, bazen de tuvalet kabının üstünde. 2 tane kedi yatağı 2 tane kedi evi olmasına rağmen inatla buralarda yatıyor.

orhdoner

Merhaba benim dişi kedim hiç yerde yatmaz erkek kedim tam tersi sogukta camdan bakmak ister taşlara yatar kaldırmak isteriz gene gider inatla yatar yani ne yapsak kendi bildiğini yapıyor 😀😀🥰❤️

Aliye87

Merhaba,

Gece yanımda, gündüz kanepelerde uyur. Sahiplendiğim ilk günlerde kanepe arkalarındaki parkelerde uyurdu. Alıştıkça çok şükür terk etti bunu ^-^ 🧡🐾

pablopicasso

Kız kedisi olanlarında koltuk üzerinde

Lavinia17

cama yapışık bi yatağı var gündüz genellikle orada yatar :) gece benimle uyuyor💜

pablopicasso

1 yılı geçti.. Beklemedeyim ☺️

orhdoner

Wallahi olabilir bir tane arkadaşımın da kedisi var erkek o da hep taşlara yatıyormuş 😀😀🙈🙈❤️

Aliye87

@pablopicasso, evet benimki de dişi ^-^🧡

Gimlihanim

Geceleri bizim yanımızda yatıyor. Gün içinde de tünelinde ya da üzeri kapalı yatağında yatıyor. Şu ara soğuk olduğundan sanırım koltukların altında yatmayı bıraktı. Normalde oralarda yatar.

laptop üstünde :)), uyurken temas seviyor genelde o yüzden oturduğumuz veya yattığımız yerlerde bitişiğimizde, çok yorgunsa kendi yatağında,mutfak masasının altındaki sandalyelerin üstünde uyuyor. Yalnız uyumayı pek sevmiyor genelde biz nerdeysek orada uyumayı tercih ediyor :))

Bulut☁️

Yerlerde parkelerin üstünde ve evet erkek kedi 🤦🏻‍♀️

Renklipati

Benim kızım yazın anca dediğiniz yerlerde yatar..hava soğudu gündüz kendi yatağında gece ise benimle uyuyor,öyle parke zemin de uyumuyor

buusracikk

Ekrke kedim genellikle koltuk veya yatak üstlerinde bazen de kendi yatağında yatar ama sıcağı sevmeyen bir kedi yatakları da kalorifer yanında kalkıp yere yatıyor upuzun bir şekilde. Dişi kedim de tam tersi asla yerde yatmaz gündüzleri ya kendi yatağında ya da benim yatağımda yatar geceleri de birlikte yatarız yanıma gelir sarılıp uyuruz birlikte :))

teddybal

Sandalye, parke, paspaslar, kanepenin sırt yaslanan yerleri, evde güneş vuran herhangi bir yer, bu ara ise benim yatağım popüler sanki bakalım talep devam edecek mi ama sanmıyorum biri yatıyor diye diğerleri kıskançlıktan geliyor yoksa sevmediklerine eminim :D