Kedileriniz Nerelerde Yatıyor??

pablopicasso

Merhaba

Sürekli parke üzerinde, granit üzerinde yatıyor. Kışın kendini soğutuyor sıcak sevmiyor diyordum ama hali hazırda durum aynı😐

Tek farkı artık banyoyu tercih etmiyor🙃

Sizin minnoşlar nasıl? O öyle yattıkça içim gidiyor. Ama ne yapsam vazgeçmiyor.

34 CEVAP

Muezzabalim

İkisi de bana yakın olan ve beni görebilecekleri heryerde yatıyor 😻

exoticsushi

Yavru kedim yatağımın arkasındaki parkede köşeye yatıyordu. Aldığım kedi yataklarında oturmuyor bile hep oradan parkeye kaçıyor diye üzülüyordum. Son 15 gündür yatağıma zıplayıp yastığımda uyumaya çalışıyor, ne zaman uyumaya karar versem yanıma gelip yastığıma çıkmaya ve orayı patisiyle işaretlemeye başladı en sonunda ona da bir yastık ayırdım ve benimkine geldiğinde kaldırıp 7-8 defa kendi yastığına koydum. Sonra kendi yastığına geçmeye başladı :)

duman_cat_world

Gündüz güneş vuran sandalyeyi tercih ediyor, geceleri benimle birlikte yatağımda uyuyor🥺😩💕💕😍😍

duman_cat_world

Kedimin cinsiyeti resmi olarak erkek, ancak hiç erkek kediye benzemiyor geçenlerde dişi sokak kedisinden korkup saklandı😬😆