Exclusion Mama Bilgisi Olan Var Mi

dilara11

Exclusion ton balikli kisirlastirilmis kedi mamasi kullanan var mi ya da bu markanin daha once herhangi bir mamasini kullanmis olan var mi? Nasil bir mama?

5 CEVAP

simbakedi

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/107184-exclusion-mama-kullanip-yorumu-olan
en guncel buradan bakabilirsiniz. yeni bir marka, asiri guvenerek tek mamasi haline getirmem ama donusum halinde yer alabilecek mamalardan. ama bana gore bozita ve sanabelle daha guzel ve daha guvenilir

putmeinatrance

Yavru kedi mamasını kullanıyorum uzun dönemdir gayet memnunum severek tüketiyor ekstra tüy dökülmesi ishal vb. sorunla karşılaşmadık bağışıklık sistemini güçlendirdiğine üriner sistemi koruduğuna dair vaadleri var içeriğinde yaban mersini ve akdeniz ürünleri gibi kedilere yararlı meyveler sebzeler mevcut şans verilebilir bir mama olduğunu düşünüyorum kısırlaştırdığımızda bu mamadan yine devam edeceğiz muhtemelen

duman_cat_world

Merhaba,
@Palyaco çok memnun bu mamadan,herkese tavsiye ediyor. Ben de içeriğini beğeniyorum. Yorumları da olumlu, 8 aya yakın ülkemizde olan nispeten yeni sayılabilecek bir marka. Şu an acana kullanıyorum ancak en kısa zamanda exclusion ve sanabelle denemek istiyorum☺️🙏

Mayavebambam

Merhabalar
Ben bu mamayı çok seviyorum harika ve içeriği mükemmel kessinlikle tavsiye ederim ☺️

Mayavebambam

Merhabalar
Ben bu mamayı çok seviyorum harika ve içeriği mükemmel kessinlikle tavsiye ederim ☺️