Kedim İçin Önerebileceğiniz Kokusuz Kum Var Mı

reinefee17

İlk olarak Akkum kullandım sonrasında Bendy Sandy adında bir kum kullandım şuan Lindo Cat kalın taneli kokusuz kum kullanıyorum zam gelince daha uygun fiyatlı bir kum arayışına girdim çam peleti kum kullanmak istiyorum ama henüz 6 aylık yavru önerebileceğiniz kum markaları varsa çok mutlu olurum

10 CEVAP

Alexkitty

MyCat aktif karbonlu neredeyse tüm kumları denedim sonra bu kumda karar verdim çok başarılı

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu cok iyi

putmeinatrance

Kum deneyimlerimin arasında en beğendiklerim Reflex, Cat's white, Catmania
Özellikle markaların aktif karbonlu olanları alırsanız daha memnun kalacağınızı düşünüyorum kokuyu daha iyi önlüyorlar

orhdoner

Merhaba pelet için link atayım size daha önce birçok kişi yazmıştı fiyat ve performans olarak yardımcı olur size belki bakabilirsiniz 🙏☺️ https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/103100-pelet-onerisi

blue_hpood

pelet deneyebilirsiniz aslında, topaklanan. ben de geçiş yapacağım. başka karıştırarak geçiş yapacağım. kumu odamda olduğu için kazdığında acayip rahatsız oluyorum, toza vs hassasiyetim vardır, hemen gözlerim sulanıyor, bence en iyi pelet.

fcylan

Benim yavrumda 6 aylık 5 aylık gibi bigcat pelet kullanmaya başladık, alışma süresinde eski kumu ile karıştırırsanız alışıyorlar, memnunum açıkcası hem tozutmuyor hem de eve öyle dağılmıyor. Topaklanması şahane değil ama ben tozutmaması gerçekten hem kedim için hem de benim için çok iyi oluyor

orhdoner

Bu arada ben de topaklanan pelet kullanıyorum memnunum uzun zamandır biokat’s ecolight markası benim kullandığım başka markaların da var attığım linkte birkaç arkdaş yorum yapmıştı bakabilirsiniz 🙏☺️

deniznergis

cast best naturel topaklaşan organik kullanıyorum çabuk bozulmuyor 7 lt si 35 ,40 gün gidiyor

nefeskedi

Biz şu an pelete geçiş aşamasındayız, vancat aktif karbonlu kullanıyordum ama en az tozutanlardan denmesine rağmen yere dizimi dayadığımda kedim patisiyle koyu mobilyalara bastığında bile beyaz tozu belli oluyordu. Natural bastet marka topaklanan pelet aldım karışık kullanım bile çok iyi şu an hem toz azaldı hem koku, üstüne üstlük pelet hacimli olduğu için daha yüksek oluyor kum seviyesi ve kumla pelet daha az zemine yapışıyor. Tamamen geçemezsem karışık kullanacağım.

NorthNight

Geçen denemek için magicsand aldım fiyatı çok uygundu. Kokulu diyor ama koku yok ben burnuma tuttum yine koku alamadım😅 (kokusuz seçeneği varmı bakmadım detaylı) kumda fena değil, daha önce lindocat proline denemiştim hemen hemen onlara denk. Ama 20lt çuvalda satıldığı için her torba aynı olmuyormuş bazıları un gibi tozutuyormuş(taşıma yükleme işinden dolayı ezildiği için)