Yuvalandılar! :D

Lunasibirya

Arkadaşlar yavru kedileri yuvalandırdım! Veteriner bir hanimefendi çok iyi bir insan bizi aramadan önce bütün eşyalarını kaliteli mamalarını hazırlamış sonra annemi aradı bu tatlı minnoşları sahiplenmek istiyorum dedi sonra annemle konuştular vs vs. Saat 4 gibi kadın geldi kedileri gördü Ve hemen isimlerini koydu kucağına aldı sonra annemle arkadaş olmuşlar haberim Yok :D eve girdi annemle konuştular falan filan evide çok yakınmış zaten istediğim zaman gelebilirmişim :) oh be içim rahatladı şuan sıcacık evlerindeler foto attı kadın oyuncak almış onla oynatıyordu çok mutlu oldular bende mutlu oldum kış gelmeden iyi birine verdik sonunda oh çok rahatladım şuan :D

3 CEVAP

Lunasibirya

Birşey soracağım birde ben ona eğer bakamazsan bana geri getir dedim getiririm?

Lunasibirya

Getirirmi

kedicigim1054

bence getirir yoksaa napsın kıyamaz bence