Lutfen Yardim Edin Kedim Kusumu İsirdi,Kanadi Cok Kotu Yara Acildi..

Viomann

Kusum romeo kafesini temizlerken kacti kafesinden kedim tasha tuttu isirdi agzindan zor aldim suan acik var ve kaniyor ne yapmaliyim?/

10 CEVAP

Viomann

Suan yasiyor

akitalove

Yarasini temizleyin Batikon sürün ustune yara kremi sür ve gazli bezle sarın lütfen

Viomann

iyide kus cok urkek kaciyor..

akitalove

Kafesine girdiginde icinden alabilirsin

akitalove

Baska birisi varsa yardim al

kediminnos

Sehrinizdeki tum veterinerleri arayin acik yer bulmaya calisin. Cok gecmis olsun:(

KedimVar

Hayvan yaralarina sik ilan bir fisfis var. Ismini su an hatirlayamiyorum. Vet ten almistik. Ben onu sikmistim. 1-2 gune toparlamisti. Ilk is olarak batik on surun dedigim fisfistan yoksa.

KedimVar

Hayvan yaralarina sik ilan bir fisfis var. Ismini su an hatirlayamiyorum. Vet ten almistik. Ben onu sikmistim. 1-2 gune toparlamisti. Ilk is olarak batik on surun dedigim fisfistan yoksa.

KedimVar

Hayvan yaralarina sik ilan bir fisfis var. Ismini su an hatirlayamiyorum. Vet ten almistik. Ben onu sikmistim. 1-2 gune toparlamisti. Ilk is olarak batik on surun dedigim fisfistan yoksa.

Aydancat

Iyi mi ; (