Kedilerinizin En Sevdiği Yaş Mama Markaları?

Merhaba, kedilerinizin en sevdiği yaş mamalar neler? Teşekkür ederim, hepsinin tüyü kadar ömrü olsun inşallah 🙏😊

32 CEVAP

Palyaco

Tabi artık almicam bu fiyatları verene denk kendim alıp haşlayıp veririm

edadnmzr

çocuklarımızın temel ihtiyaçları da lüks oldu artık :/

edadnmzr

@orhdoner katılıyorum kesinlikle, bence de.

Nutri Feline ve Gimcat'i severek yiyor ama asıl favorisi Gourmet Gold, fakat içeriğini beğenmediğim için sık vermiyorum

Reflex essential uskumru ve felicia konserve ton balıklı çok seviyorlar. Ama gourmet perle ye bayılıyorlar. Küçük kedim çok şükür hiç kusmaz ama bunu o kadar seviyor ki çok hızlı mideye indirip kustuğu oldu nefessiz yiyor normalde öyle iştahlı bir kedi değildir. Ama önermem içerik kötü. Ağızları şenlensin diye arada alıyorum.

bobby34

en çok schesir i sevmişti :)

kedimisto

Miamor'un konserve mamalarını çok severek tüketiyor. Zaman zamanda gimcat kullanıyoruz.

Warriorsans

Yaş mama olsun da markası fark etmez 😂 şimdiye kadar büyük bir iştahla yemediği yaş mama olmadı.

NorthNight

Şu ana kadar denediklerim içinde en çok schesir ve proplan sevdi. Vets plus ı tadımlık yalayıp bırakıyordu. Dün yeni markalar aldım denemek için 4-5 farklı marka. Gourmet gold un sadece sığır etlisi kalmıştı onu schesir ve proplan gibi deli iştahlı olmasada yedi yinede. Sanırım bizim kız kırmızı et sevmiyor 🥲 bende huylarını öğrenmek için çeşit çeşit deneyerek onun sevdiği ve ona iyi geleni tespit etmeye çalışıyorum. Burada arkadaşlar Nd önermişti onuda deneyeceğim, felicia da oldukça önerildi onu da aldım🤣 ben farklı farklı alalım diyince eşimde sheba ve bestpet almış ama onlar hakkında hiç fikrim yok içerik kalitesi severmi vs göreceğim.

Midnightoil

Walla benim kedim komple tuhaf, marka model gözetmeksizin ne verseniz yiyor yaş mama olarak. Hatta marul, mor lahana, salatalık, domates, kereviz.... bilimum sebze de seviyor. :)

Aliye87

Schesir, Carny ve N&D'yi çok seviyor. Felicia'yı da temiz içeriği itibariyle yeni keşfettik, kısırlaştırılmış kediler için de çeşitlerinin bulunması büyük bir artı.

@lattisinannesi Sizin kedilerinizin de sağlıklı, mutlu ve tüyleri kadar ömrü olsun inşallah.🧡 Amin.

mervevehubble

Schesir, Gimcat, N&D bunlara bayılıyor. ama muhtemelen ucuz bişi alsam onu da yer bizimki tam bir canavar yeterki konserve sesi duysun

whiskas a bayılıyorlar ...

Mia2021

ND , SCHESİR, GİMCAT Kullanıyoruz biz kedim severek yiyor 🥰

duman_cat_world

Benimki pek seçici değildir ancak en sevdiği nutri feline, schesir ve felicia konserve😊 Bu üçlüden asssla sıkılmaz🙏