Kedilerinizin En Sevdiği Yaş Mama Markaları?

Merhaba, kedilerinizin en sevdiği yaş mamalar neler? Teşekkür ederim, hepsinin tüyü kadar ömrü olsun inşallah 🙏😊

32 CEVAP

edadnmzr

Aynen öyle. Güzel marka olduğunda çok iyi geliyor schesir'in fiyatını gördünüz mü uçmuş resmen :(

orhdoner

Merhaba felicia,schesir konserve olanlarından yiyorlar başka diğerlerini denedim sevmediler malesef 🙏🥰 Amin inşallah Allah herkesin yavrusuna sağlıklı uzun ömürler versin ❤️

orhdoner

Demek ki kızınız da konservelerin kokusunu beğenmemiş olabilir zaten hassas seçici canlılar kediler ne yapsa yeri yani 😅🥰

Benim kızım konserve mamayı hiç sevmedi, her seferinde sokaktaki bebişler nasiplendi konserve mamadan 😆😆

edadnmzr

Benim kedim hepsini yer :D şu anda proplanın yaş mamalarını yiyor.

Gerçekten öyle 😆😆 biz de, onun isteklerine göre yol alıyoruz 😆😆 iyi ki varlar 🧿🙏❤️

Afiyet bal şeker olsun minnoşa 🥰🙏 yaş mamanın da faydası çok aslında kontrollü tüketildiğinde 🙏

orhdoner

Gördüm walla sorma cnm ya iki kat oldu resmen ben de pet z shoptan 12 tane felicia aldım kampanya vardı bayagı uyguna geldi ☺️@edadnmzr

Her şeyin fiyatı uçtu maalesef 😔😔 mama fiyatlarını 1100-1200lerde görmek çok tuhaf geliyor bana. 😔😔

edadnmzr

çocuklarımızın temel ihtiyaçları da lüks oldu artık :/

orhdoner

Zaten KDV yi indirmezlerse bu kadar pahalı olması kaçınılmaz lüks ürün gibi %18 alıyorlar pes ..

putmeinatrance

Schesir, Gimcat, N&D markasına ait yaş mamaları daha iştahla tüketiyor

Gimlihanim

Schesir, gimcat, reflex essential, felicia konserve favorileri. Nd hiç sevmiyor. Animonda carny ve nutri feline ise yese mi yemese mi karar veremedi bir türlü. Bozitayı da epey seviyor. Eklemeyi unuttuğum vardır mutlaka ama genel olarak bunları seviyor 😊

AhsenAise

Benim kızım yaş mama yemiyor,marka içerik fark etmeksizin suyunu içip taneleri bırakıyor,en sevdiği yaş mamalar evde haşlama yaptığım tavuk ciğeri ve göğsü onlara çıldırıyor

Palyaco

Schesir kedi çorbası gimcat fleto elmali suyu bol felicia fleto tavuklu suyu bol et yemiyor suyunu iciyor