Kedilerinizin En Sevdiği Yaş Mama Markaları?

Merhaba, kedilerinizin en sevdiği yaş mamalar neler? Teşekkür ederim, hepsinin tüyü kadar ömrü olsun inşallah 🙏😊

32 CEVAP

duman_cat_world

Schesir yaş mama, ND kuru mama, Gimcat malt bunlardan çok memnundum kaliteli ürünler ancak fiyatları dolayısıyla artık tercih edemiyorum maalesef 😩

Merve7

Felicia konserve olanlar hem içerik hemde lezzet olarak iyi fiyatıda diğer mamalara göre iyi denilebilir

beyzathemoc1

Bizimkiler çoğunu yiyor ama benim en beğendiklerim schesir bozita ve felicia özellikle bozitanın kıvamı aşırı hoşuma gitti küp küp ama jolesiz çorba gibi sıvısı var ve mis gibi kokuyor