Tavşan Bakımı Ve Yenı Hayvan Almak

ilk tavşanım öldü bay tavşanım sonra başka aldık 3 tane kış geliyor ve vermeyı düşünüyor ikicisine o kadar alımiştm kı benı mahvediyor eşime sordum kopek olablilr diye ev için uygun olurmu?

8 CEVAP

ByMax

Tabikide ev için uygun köpeklerde var fakat tavşanları kış geliyor diye vermek acımasızca bence ingiliz coocker ev için uygun çok sevimli bir köpektir ve tavşanlarada zarar vermez onun dışında golden ve labrador önerebilirim

ByMax

Günlük dışarı çıkma rutinlerini düzenli yaparsa sorun olacağını düşünmüyorum ayriyetten agilityede başvurabilirsiniz coocker ve beagle gibi haraketli köpekler için birebirdir

dollfacepersian

Tam olarak anlayamadım .Tavşanları verip köpek mi almaktan bahsediyorsunuz?

evet

Cotontzu_Siri

Olur. İngiliz cocker evde bakmak için fazla hareketli bir köpek (daha önce cocker baktım). Cavalier bakabilirsiniz. Ama çok hassas köpeklerdir ve tüy dökmeleri/kokuları biraz fazla. Havanese apartman için oldukça uygun.

biz dublex de oturuyoruz 3 tane tavsan var ve bakıyoruz zor dgl ama 2 tane tavsan kız brı erkek sorun oluyor napıcagımızı bılmıyoruz aılede ıstemıyor ne yapıcagımızı bilmiyoruz

SelinTuksal

farklı cinsiyette olanı verin sadece bari de 2 si sizde kalsın en azından. diğer canlılarla iyi anlaşabilen köpek cinsleri var.

Dingil

Köpek alıcaksan yavruyken alki tavsanlara alışsın