Yemin Ederim Aç Bırakmıyorum

Warriorsans

Arkadaşlar kedim sürekli aç yani şimdiye kadar hiç doyduğunu da görmedim sürekli ekmek çalıp mutfaktan kemirmeye falan çalışıyor yahu sokaktaki kediler ekmek yemez sen napıyorsun?? zaten evdekiler yanında yemek yiyemiyor mutfağın kapısını kapatıyorlar ben yerken de beni parçalıyor yemek için yemin ederim günde 2 kez 20 gr mama veriyorum ödül maması ve malt da veriyorum arada. 30 ar gr verdiğim zamanlarda da böyleydi (farklı bir mama olduğu için daha çok veriyordum) bir ara merak ettim nereye kadar yiyebilir diye koca mama kabını doldurdum bitirdi tekrar istiyordu dedim çatlayacak çdöslsls

32 CEVAP

Warriorsans

Serbest besleyenlere çok özeniyorum şans ilk geldiğinde serbest besliyorduk ama olacak gibi değildi çok fazla yemeyi seven bir kedi. Mama miktarını azıcık artır diyenler de olmuş ama şuan 40 gr yiyor 60 gr yediği zamanlarda da böyleydi😂 bu gün mamasını 44 gr a çıkardım yani çok bir şey fark etmiyor ama birkaç tane daha yesin 😂 ayrıca aralarda ödül maması malt yada yoğurt yumurta tarzı şeyler de veriyorum yada

Warriorsans

Diyabet gibi bir sorunumuz olsa nasıl belirtileri olur bilmiyorum ama sanki sadece oburluktan gibi :/