Köy Yaşamına Uygun Bir Köprk

Larabuse

Arkadaşlar ben köyde yaşayabilen kışın soğuğuna ve yazın sıcağına dayanabilen yalnız kalabilen bir köpek istiyorum sizce ne olabilir

40 CEVAP

Larabuse

Sivas kangalları aşırı büyüyorlar ve Sevilmiyorlarlar

Larabuse

ben golden Retriever ainu border collie cinsinde köpek istediğimden kangala ön yargılı davranıyorum galiba

martha

söylediğiniz şartlara golden retriever uymuyor

martha

diğerlerini bilmiyorum

SelinTuksal

evet önyargıyla yaklaşıyorsunuz. hoş değil bu. kedilerimle anlaşması şart olmasa kesin kangal alırdım.

Dingil

Bordor collie yada direk collie al bence

aleynapul

bence bir pointer en iyisi olur sizin için

Kosvaliemin

Rottweiler kangal alman kurdu doberman cinsi kopekler olabilir malakli ve kangal kopekleri en ideal olani ama onlara bakman biraz zor olur

Cnsygt

Sen oyuncak ayi al. Yalniz kalabilen ne demek!! Köpekler sürü canlisidir. Yalniz kalmak onlara iyi gelmez.

Selma_

Kangal alman kurdu border collie yada av köpeği olabilir