Köy Yaşamına Uygun Bir Köprk

Larabuse

Arkadaşlar ben köyde yaşayabilen kışın soğuğuna ve yazın sıcağına dayanabilen yalnız kalabilen bir köpek istiyorum sizce ne olabilir

40 CEVAP

bolt

Alman kurdu,cane corso, kangal,doberman

SelinTuksal

Kesinlikle Sivas Kangal.

akitalove

Kangal ve alman kurdu geliyo aklima

Larabuse

Sivas kangalını besliyebileceğimden emin değilim boyutlarından ötürü

SelinTuksal

ama sivastan başka tğrkiyedeki kçy yaşamına kolay adaptasyon sağlayacak da bir köpek olduğunu sanmıyorum. ayrıca ev yapmım olarak da besleyebilirsiniz illa kuru mamaya ihtiyacı yok. tabi ona özel olarak hazırlamalısınız tarifi. kolay tarifler var. benimle veya coonzu siri ile iletişime geçebilirsiniz ev yapımı beslemek isterseniz aldığınız köpeği.

SelinTuksal

Bir de en basitinden bulamaç ile besleyebilirsiniz.

ByMax

Sivas kangal üzerine tanımam ayriyetten malaklı ve akbaşda olabilir

Cotontzu_Siri

Rough collie olabilir

KedimVar

Hafta içi tamamen mi yalnız kalacak? O zaman kim bakacak ona? Canı sıkılır yanında birini ister ama. Fazla yalnız kalacaksa sahiplenmeyin derim.

martha

hem bahçede kısıtlı alanda kalacak hemde uzun süre yalnız kalacaksa bence de hiç sahiplenmeyin

Cotontzu_Siri

border collie soğuğa ve sıcağa dayanıklı ama çok sıkı eğitilmesi gerekiyor. ainu olabilir

Princess_Lady

Sürekli yalnız kalıcaksa neden alıcaksınız ?
Yanlış anlamayın lütfen herkes tabii evde el bebek gül bebek yetiştirmek zorunda değil merakımdan soruyorum.

SelinTuksal

evet akbaş da olabilir malaklı hakkında bi bilgim yok

KedimVar

Boyutlarından dolayı Kangal istemiyorsanız border collie nasıl?

GoldenOdin

Akbaş olabilir