Şanssız Ben :D

Sirinkedisever

Baştan söylüyorum. Hayvan alma vazgeç büyüyünce alırsın tarzı cevaplar ve kabul et artık alamazsın gibi sözleri olanlar buraya bişe yazmasınlar! Kediden vazgeçtim, ginepig almak istiyordum ama annem ona "ıyyyyy" diyo :( Napmalıyım?? Birde annem evde hiç hayvan istemiyormuş :/// Lütfen yardım edin. Ve baştaki yazıyı da okuyarak tabii.. :P

43 CEVAP

kediminnos

Benim annemde istemedi ilk basta geldiginde sorun oldu falan ama simdi 1 yil oldu o kadar cok seviyo ki. Ama alisana kadar bu surecte sabirli olman lazim. Her gun israr et

EmineDemir

aynı benim annem :-))) çok küçük bir ihtimal ama evinizin teras gibi bir yeri varsa orada güvercin besleyebilirisniz. küçük bir kafes yapıp kendinize alıştırdıktan sonra sabahları salıp akşamları geri getirebilirsiniz. çevremde bakan var ve gerçekten uzaktan izlemesi bile güzel :-))) benim ailemde annem evde olasın dışarıda olsun der çünlü ev onun sorumluluğunda :-)) babamda dışarıda olmasın evde olsun der:-)) anlayacağın biri kedici diğeri köpekçi:-)) neysem ben cins kedilerin tuyunun daha az dokuldugunu öğrenince anneme her saat diye diye sonunda ikna ettim.tabi bu hayvanları eve alacaksan sorumluluğunu ve masraflarını karşılaman gerek ailene ne kadara az yuk o kadar iyi :-)

Sirinkedisever

10 yaşındayım yani para kazanmıyorum. Ben anneme bunları 5-6 senedir diyorum ama hayır diyo ve babam da karşı terasımız da yok :(

Sirinkedisever

kediminnos
Tek başıma gidip alamam ve parayı nerden bulcam?

kediminnos

Sirinkedisever
Tek basina degil annene israr ediceksin ne kadar cok istedigini anlaticaksin her gun. sonunda ikna olur bence

Sirinkedisever

5-6 senedir ikna olmayan annem böyle mi ikna olucak??

Cotontzu_Siri

Nedenini sor. Akıllı ol. ;)

GoldenOdin

İkna erebilirsin azıcık yalan da şöyle bence bakımı kolay de tüy sökmez çıkmaz gelen de ekonomik açıdan uçuşlar de birşeyler de işte :D

Beyler benim yavru bir pitbull a ihtiyacım var yardımcı olurmusun İstanbul da oturuyorum

Sirinkedisever

Neden benim soruma cevap olarak yazıyorsunuz? Mesaj atsanız sie yardımcı olurdum :/

Sirinkedisever

Cotontzu_Siri
"Sevmiyorum, o yüzden evde olmaz" diyor annem. Nedeni belli yani. Ve merak ediyorum siz çoğu zaman (şimdi olmasa da) neden vazgeçin diyip umudumu kırıyorsunuz? Mesela daha ilk sorumdan bana almayın demiştiniz?..

Sirinkedisever

GoldenOdin
Kaç senedir sizin dediğiniz benzer tekniklerle ikna etmeye çalışıyorum zaten. :(

Princess_Lady

Artık sen de kendi evine çıktığın da bakarsın