Doğum Günü :))

KedimVar

Merhabalar. Peri 10 Eylül'de 4 yaşına girecek ve ben de ona bir doğum günü partisi hazırlamayan planlıyorum. Sizce ne yapabilirim? Bir de ev yapımı, kedilere zararı olmayacak bir pasta tarifi bilen varsa yazabilir mi? :D

16 CEVAP

KedimVar

Miasugok
Teşekkürler :)) bakacağım şimdi.
GoldenOdin
Yaş pasta siparişini en geç 1 hafta önce verin yazıyor altta. Ama 10 Eylül e bir haftadan az kaldı. :(( Bunun için kendim yapacağım. Keşke önceden haberim olsaymış. Neyse bir sonraki doğum gününe artık :))