Doğum Günü :))

KedimVar

Merhabalar. Peri 10 Eylül'de 4 yaşına girecek ve ben de ona bir doğum günü partisi hazırlamayan planlıyorum. Sizce ne yapabilirim? Bir de ev yapımı, kedilere zararı olmayacak bir pasta tarifi bilen varsa yazabilir mi? :D

16 CEVAP

dollfacepersian

Ben oğlumun ilk doğum gününde püre yaş mamayı olduğu gibi ters çevirip kalıp halinde iken üzerine mum koymuştum.İkinci yaş gününde ise Naturalis Adrayms 'dan sosisli muffin aldım fakat oğlum yemek istemedi. Bu yüzden bundan sonra yaş mamayı sevdiği şeylerle süsleyip pasta yapacağım.
Size de yaş mama veya Naturalis Adrayms 'dan cupcake veya muffin almanızı öneririm

dollfacepersian

Doğum gününü kutlamayı unutmuşum.
İyi ki doğdun güzel prenses Peri,umarım önünde daha birsürü doğum günü olur ve annenle ve kızınla hep mutlu olursun:)

KedimVar

Teşekkür ederiz :)) umarım ona hak ettiği gibi bir doğum günü partisi düzenleyebilirim :)

miasugok

İyi ki doğmuş perişko :) ne tatlı düşünmüşsünüz. Instagram kullanıyormusunuz bilmiyorum ama damyskitchen diye bir sayfa var. Evinde kedi besleyen bir şef kedisine pasta yapmıştı. Dışı normal yaş pasta gibi, içi tuzlu ama krem şanti yerine krem peynir kullanmıştı mesela. İçi de ya tavuklu ya balıklıydı. Siz de bir bakın ben de şindi bulmaya çalışıyorum tarifi

SelinTuksal

Pankek tarifi falan verebilirim belki ben :) pankekleri kat yaparsın, aralarına da et, ödül mama :D

akitalove

Naturalis adrymste kedi ve kopek iciin pasta var dogum gunu pastası :D

akitalove

Evet bennde kizimin dogum gununde alcam ondan :D

Sirinkedisever

İyi ki doğdun Peri :) Doğum gününde benim mesajımı da iletirsin kendisine :D
(Pasta tarifi bilmiyoruma maalesef. ;))

Cotontzu_Siri

İyiki doğmuş :) Naturalis adramys'ten alabilirsin. Tarif için bana mesaj at ;)

KedimVar

:O çok iyi belki ondan alırım. :) iyi düşünmüşler.

KedimVar

Evet ben de öyle yapmayı düşünüyorum :) Peri yemezse bile Lidya kesin yer. :)

Şimdiden iyiki doğmuş :)

KedimVar

Teşekkürler :))

GoldenOdin

Naturalis adramys'te doğum günü pastası bar çok sağlıklı çoğunluğu etten oluştuğu için pahalı

miasugok

Ne yazıkki tarifi bulamadım ama en azından fikir olması açısından görüntüsünü şu linkte bulabilirsiniz

http://www.thepicta.com/media/1429903958100601199_445103734