Ötme Sorunu Acill

Lunasibirya

Civciv im bıdık çok ötüyor napıcam yani bana çok alıştı bende ona hala ötüyor lütfen acil

6 CEVAP

akitalove

Tek mi ? Üşüyor olabilir sıcak bisey koyun yanina veya lamba cekin sicak tutmaya calisiin ben bi tane civcivi akvaryumda ışıkta büyütmüştüm bi sure sonra buyuyunce gerek kalmadi ve tavuk oldu

Lunasibirya

Kardeşi var yanında evin içindeler ev sıcak onlar için klima bile açmadım ben yanıyorum altlarında yumuşak tişörtlerimden koydum lamba yanıyor yem su herşey var daha ne eksik?

akitalove

Lamba cok mu yakin onlara

akitalove

Keske suan ki ambiansi bana bi atabilseniz fotosunu :/

Lunasibirya

Lamba yakında değil ama şuan iyi

akitalove

Tamam o zaman :)