Kuş Alacağım Ama Fazla Sahiplendirilmiyor Kuşlar, Ama Petshoptan Almak Da İstemiyorum Napmalayım??

Sirinkedisever

Anket

Biyerden Bulursun Ama Sahiplen
(2 oy)
Petshoptan Al
(5 oy)
Hiç Alma
(1 oy)
Toplam (8 oy)

Sizce fikriniz neee??? Ve tuvalet eğitimi vermek kolay olur mu? (Erkek sultan papağanı almaya karar verdim :))

12 CEVAP

akitalove

Petshoptanda alsan sonucta bi can kurtariyorsun onlar kafeslerde tıkış pıkış yasiyorlar orda en azndan bir tanesini kurtarmis oluyorsun.

Sercios

Pet shoptan al zor bulursun sahiplendirme

Sirinkedisever

Peki. Fazla pahalı mı? Ve çift alsam daha mı iyi olur?? Tüy yolma problemi oluyormuş depresyona girerse ben okula gidince sıkılabilir de. Annemin de işi oluyo. Babam ve ablamda evde değil.

akitalove

Omzunda dolasmasini senle ilgilenmesini istiyorsunuz cift alirsan bu istediklerin olmaz sultanpapaganlari 150 tl den basliyor

akitalove

Ayriyettenn sen yokken annen baban filan ilgilenemezmi

Sercios

Yok birsey olmaz benim mubisim var 6 yasinda birsey olmuyor fiyatini tam bilmiyorum 200 250 civari olabilir

Sirinkedisever

Zaten okul dışında evdeyim. Annem ilgilenir eminim, işi olmadığı zaman konuşur sever vs. Şuan pek belli etmiyor ama gelince o da benim gibi sever. Zaten ikisi biraz pahalı olur. Sarı olan ve erkek olan var mı (cinslerini pek bilmiyorum da)

akitalove

Sarı var gri var bazilari baby face diye geciyor

Sirinkedisever

Sarı alacağım teşekkürler. Umarım 15 eylül'de papağanım olur :))

KedimVar

Ben sarı olanını 150 TL ye almıştım.

KedimVar

Ben grilerden çok sarıları seviyorum. İsmi ne olacak? Limon güzel olabilir.

Sirinkedisever

Bende :) Hmm evet olabilir. Başka isimlere de bakarım. Bitanem için en iyi konfor ve ilginin yanında en güzel ismi de olsun :)))