Çukurova,Seyhan Veya Yüreğir'de Bildiğiniz Güvenilir Petshop

Sirinkedisever

Memnun kaldığınız veya tavsiye edildiğini duyduğunuz bir petshoptan alacağım papağanımı. Ve veteriner de tabi. (Umarım sizi sıkmamışımdır. O kadar heyecanlıyım ki üst üste soru soruyorum :D, nasıl beklicem ben 15 eylül'ü yaaa ;))

7 CEVAP

Sirinkedisever

Öyle yapacağım ama dıskısını anlayamam o zaman en hareketlisini alırım teşekkürler :))

akitalove

Yakinlarinizda kuş üretimi yapan bi yer yok mu .s

Sercios

Kusu alirken en hareketlisini alacaksin kusun diskisi sivi olmasin

kediminnos

Deva veteriner ve adana seyhan veteriner iyi. Petshoplari bilemicem.

Sirinkedisever

Güvenilir derken gözü paradan başka bişe görmeyen petshoplar da var ondan sordum tabi şimdi vetler de öyle oldu :d

Sirinkedisever

Hayır.

Sirinkedisever

Teşekkürler :))