Kedi Sevme Meselesi

Sulecrn

Okulumuzda 2 tane kedi var hepsi soğuktan üşüdüğü için bazen kucagimizda ısıtıyoruz seviyoruz okşuyoruz. Ellerimi okuldada defalarca yikiyorum eve gelip tekrardan yikamadan da kedimi ellemiyorum üstümü değiştiriyorum. Kedime onlarda olan hastalıklar bulaşmaz değilmi ? Karma aşısı( kendi kedimin) var. Iç dış parazit de düzenli yapılıyor.

3 CEVAP

Wokkimokki

Merhaba, kedinizin aşılarını vs. düzenli olarak yaptırırsanız bir sorun olmaz ki zaten eve gelince de üstünüzü falan değiştiriyormuşsunuz. 💗💗 Bol bol sevmeler diliyorum.🐾🐾🐾🐾🐾

Sulecrn

Bir ölümcül hastalık bulaşmasından çok çok korkuyorum. Bu hemen bulasilacak birsey mi yada aldığım önlemler yeterli mi ?